به وب سایت مجموعه آبرنگ خوش آمدید

اجرای سقف کشسان در سراسر ایران

سقف کشسان
سقف کشسان چیست؟
سقف کشسان آبرنگ
سقف کشسان | کشسان آبرنگ
سقف کشسان

کاربردهای سقف کشسان و مزیت های استفاده از آن

سقف کشسان چیست ؟

سقف کشسان یک سیستم جدید و مدرن از سقف کاذب می باشد که از دو جزء اصلی تشکیل شده است یک سازه های حاشیه ای از جنس آلومینیوم یا PVC که دور تا دور کار توسط متخصص آبرنگ اجرا می شود و یک غشای پارچه های کشسان که برای پوشاندن زیر کار استفاده می شود که از قبل در کارخانه تولید شده و به صورت یک تیکه به محل پروژه ارسال و توسط گروه اجرای آبرنگ عملیات نصب اجرا می شود از سیستم های پارچه های کشسان علاوه بر استفاده در سقف کاذب برای پوشش دیواره های کاذب به صورت ساده یا طرح سنگ،پخش کننده های نور (دیفیوزر) ،کابل های تبلیغاتی نمایشگاه ها، پانل های شناور سقفی، ستون ها و مدل ها حجمی و اشکال خلاق مد استفاده نمود .

جنس سقف کشسان : 
جنس پارچه های به کار رفته در سقف های کاذب کشسان از یک غشای کششی می باشد (به همین دلیل است که به اسم کشسان یا سقف های کششی شهرت پیدا کرده اند) که از ۹۰٪PVC و ۵۰٪ میکرون می باشد که این اختلاف ضخامت ها در سیستم های مختلف کشسان با یک دیگر متفاوت می باشند.
پارچه های به کار رفته در سقف کشسان طبق گسترده آب از رنگ و پارچه های می‌باشد که شامل سقف کشسان مات، دیوارهای چایی ساتن، سقف کشسان لاکر، سقف کشسان ترنس پرنت، سقف کشسان چایی، سقف کشسان اپلای می باشد. این تنوع رنگ و طرح ها به شما کمک می کند با استفاده از سقف کشسان یک سیستم جدید و مدرن از سقف های کاذب را در محل پروژه خود اجرا کنید 
پارچه های به کار رفته در سقف کاذب کشسان به دلیل اینکه از جنس PVC می باشد کاملا ضد آب ، تمایل شستشو و غیر قابل نفوذ در برابر  بخار آب می باشد‌.
از دیگر مزایای سقف های کشسان می توان به این موضوع که تولید گرد و غبار نمی کنند و دچار ترک خوردگی نمی شود نیز اشاره می شود
وجود این ویژگی ها باعث نگهداری آسان و راحت این سیستم از سقف های کاذب نسل جدید (سقف کشسان) نسبت به سقف های کاذب سنتی می باشد.
علاوه بر این موارد سقف کشسان نیاز به رنگ آمیزی ندارد زیرت پارچه های کشسان در طیف گسترده ای از رنگ های تولید میشود و قابلیت چاپ را نیز دارد که هیچ محدودیتی در طراحی برای شما ندارد .
سقف های کشسان به صورت کاملا آنتی باکتریال می باشد و از رشد قارچ ها و کپک ها،یا حشرات موزی جلوگیری می کند .

  • سقف کشسان چیست ؟ :
  • سقف کشسان
  • سقف سبک و مقاوم
  • سقف مدرن
  • #ضد رطوبت #سقف ارزان#سقف کشسان

تمایز در آبرنگ

ما در شرکت آبرنگ همواره سعی کردیم در کنار کیفیت بالای محصولات قیمت مناسبی را به شما ارائه دهیم. نکته مهمی که شرکت آبرنگ را از دیگران متمایز می کند ، استفاده گروه آبرنگ از پارچه های کلاس premium که دارای کشسانی و استحکام بسیار بالا و تیم مجرب و حرفه ای شرکت آبرنگ می باشد.