به وب سایت مجموعه آبرنگ خوش آمدید

اجرای سقف کشسان در سراسر ایران

آسمان شب پرستاره
آسمان شب
سقف کشسان آسمان شب
سقف کشسان آبرنگ
سقف شب پرستاره
آسمان شب پرستاره
سقف کشسان آسمان شب پر ستاره

سقفی پر از ستاره در شب

سقف کشسان آسمان شب پر ستاره

سقف کشسان آسمان شب پرستاره 
یکی از پرطرفدارترین و زیباترین سیستم های سقف کشسان پر آسمان شب ستاره معروف می باشد برای اجرای این سیستم کشسان از پارچه های چاپی طرح آسمان شب و کهکشان با لاکر استفاده می شود .
نور پردازی منحصر به فردی که از ترکیب فیبر نوری و کریستال است جلوه ی زیبایی به این مدل از سقف کشسان می دهد که آسمان شب را تداعی می کند .
کاربرد سیستم از سقف های کشسان بیشتر در استخر ها ،سالن های سینما،لابی مجتمع ها و... کاربرد زیادی دارند .
لاین نوری سقف کشسان 
لاین نوری با چراغ خطی یکی از بروزترین محصولات و فناوری های است که در حوزه نور پردازی و سیستم های سقف کشسان استفاده و اجرا می شود .
ویژگی ها و مزایا استفاده از لاین نوری یا چراغ خطی در سقف کشسان 
۱)طراحی :با استفاده لاین نوری یا چراغ خطی میتوان طرح ها و ایده های متفاوتی را در فضای دلخواه خود طراحی و اجرا نمود از لاین نوری یا چراغ خطی می توان برای فرم های منظم و موازی یا مورب متقاطع در سیستم سقف کاذب کشسان استفاده نمود .
۲) نور یکپارچه : در لاین نوری چراغ خطی نور یک دست می تابد دلیل این امر استفاده از چیپ های نوری به صورت خطی در کنار هم می باشد در آخر هم با استفاده از دیفیوزر نور به صورت یک دست می تابد .
۳)طول عمر بالا و توان مصرفی پایین : لاین نوری یا چراغ خطی سقف کاذب کشسان عمر زیادی دارند و علاوه بر این توان مصرفی پایینی دارند که باعث می شوند حرارت کمتری هم تولید کنند و در طولانی مدت انتخاب بهتر و به صرفه تری خواهند بود

۴)به صرفه بودن برای کارفرما: استفاده از لاین نوری یا چراغ خطی از سقف کشسان از سه باب برای کار فرما مزیت دارد : 
از نظر زمان (سرعت بالای اجرای سقف کشسان و حذف پرسه زمان به رنگ و نقاشی). 
۲_از نظر هزینه (سقف کاذب کشسان نسبت به سقف های کاذب سنتی پرت مصالح کمتری دارد و نگهداری آن در طولانی مدت راحت تر است )
۳_ایجاد طرح های متنوع بدون محدودیت در طراحی و حجم .
 
۵)نور پردازی های متنوع و خاص : در لاین نوری یا چراغ خطی می توان از دو مدل چیپ های نوری برای روشنای استفاده کرد ترکیب چین های نوری (۷ رنگ ) RBG و نور سفید بسیار پر طرفداری می باشد که به صورت جداگانه روشن می شود و علاوه بر روشنایی محیط شما نیز خاص می شود .
کاربرد این مدل از سقف های کاذب کشسان ترکیب لابی نوری بیشتر برای فضاهای اداری ، ورزشی ، تجاری استفاده می شود.
ترنس 
این نوع پارچه های کشسان نور را به صورت یک نواخت و بدون سایه در سرتاسر فضا پخش می کند سقف های کشسان ترنس با توجه به سادگی از زیبایی خاصی بر خور دارند و از جمله سقف های کشسان پر فروش و محبوب می باشند. مقدار عبور دهی نور در این نوع پوشش حدود ۷۰٪ می باشد و شما با سیستم های روشنایی نوین می توانید فضای منحصر به فردی را خلق کنید.
از سقف کشسان ترنس پرنت می توان به عنوان دیفیوزر نیز استفاده نمود زیرا با شکست نوری که انجام می دهد باعث می شود نور چیپ های نوری شکسته شود و نور به صورت یک نواخت به پایین انتقال پیدا کند. کاربرد از سقف کشسان بیشتر برای اتاق های کنفرانس ، نمایشگاه ها ، ورودی مراکز تجاری و ... می باشد .

  • سقف کشسان آسمان شب پر ستاره :
  • آسمان شب پرستاره
  • سقف کشسان شب پرستاره
  • #سقف کشسان

تمایز در آبرنگ

ما در شرکت آبرنگ همواره سعی کردیم در کنار کیفیت بالای محصولات قیمت مناسبی را به شما ارائه دهیم. نکته مهمی که شرکت آبرنگ را از دیگران متمایز می کند ، استفاده گروه آبرنگ از پارچه های کلاس premium که دارای کشسانی و استحکام بسیار بالا و تیم مجرب و حرفه ای شرکت آبرنگ می باشد.