به وب سایت مجموعه آبرنگ خوش آمدید

اجرای سقف کشسان در سراسر ایران

چرا باید سقف کشسان را انتخاب کنیم؟

ده ویژگی سقف کشسان قسمت 1

/images/Upload/Article/1detail_8_17_2022_12_51_PM.webp

ویژگی سقف کشسان

۱)تحمل وزن برای هر متر مربع ۱۵۰ الی ۱۰۰ کیلو گرم می باشد در صورتی که وزن پارچه های کشسان حدود ۱۵۰ الی ۲۳۰ گرم است .این تحمل وزن بالا نسبت به وزن پارچه های کشسان از خاصیت کششی این متریال می باشد به همین دلیل است که به کشسان یا سقف های کششی شهرت پیدا کرده اند . و یک سیستم سقف کاذب مناسب برای مناطق زلزله خیز می باشد 
۲)تمیز کردن آسان: 
نگهداری سقف کشسان بسیار ساده است به دلیل اینکه الکرتیسته ساکن در آن وجود ندارد و گرد و غبار و دود و ... را جذب نمی کند و با استفاده از آب یا شیشه پاک کن می توان سقف کشسان را به سادگی تمیز شود . ( این دلیل باعث میشود که یک سقف کاذب مناسب برای فضاهای بهداشتی و درمانی باشد )
۳)بو را جذب نمی کند: 
سقف کاذب کشسان یک انتخاب عالی برای رستوران ها و آشپز خانه می باشد . علاوه بر اینکه خاصیت آنتی باکتریال دارد و بر روغن را جذب نمی کند و شما از لحاظ بهداشتی خیالی راحت دارید تنوع گزینه ها طراحی و تلفیق رنگ شما رو نیز بالا می برد و می توانید با استفاده از کشسان یک فضای خاصی را ایجاد کنید 
۴) ضد آب بودن سقف کشسان: 
برخلاف سیستم های سقف کاذب قدیمی و سنتی ، سقف کاذب کشسان کاملا و ۱۰۰٪ضد آب و رطوبت می باشد و در برابر نفوذ بخار آب مقاوم می باشد و توان نگه داشتن ۱۰۰ لیتر آب  را در فضای یک متر مربع دارد و دوباره به حالت اول خود بازمی گردد.این دلیل باعث می شود که یک سقف کاذب مناسب برای سقف استخر ها و مناطق ها ر‌طوبت بالا باشد .
۵)سقف کشسان آتش نمی گیرد.
سقف های کشسان غیر قابل اشتعال هستند. هنگامی که آن را در معرض آتش قرار می دهید مواد آن فقط ذوب می شوند و آتش نمی گیرند و باعث گسترش آتش نمی شوند . این دلیل باعث می شود که یک سقف کاذب مناسب برای مراکز IT یا انبارهای نگهداری محصولات مهم می باشد .