به وب سایت مجموعه آبرنگ خوش آمدید

اجرای سقف کشسان در سراسر ایران

سقف کشسان در معماری محیط و اقتصاد مشتریان

معماری و اقتصاد بهتر با سقف کشسان

/images/Upload/Article/Blog3l_11_20_2022_2_05_PM.webp

مزایا سقف کشسان

مزایا و معماری و اقتصاد سقف های کشسان 
سیستم اذیت سقف کاذب کشسان آزاد عمل و طراحی را برای طراحان و معماران به وجود می آورد . زیرا با استفاده از سقف کاذب کشسان می توان تمام اشکال مسطح و ساده یا اشکال مختلف مانند شیب دار ، طاق های قوس دار ، طاق های گنبدی ، دایره ها ، اشکال چند وجهی ، ... را طراحی و اجرا نمود . 
سیستم سقف کاذب کشسان برای محیط های کار و تجاری بسیار مناسب می باشند و زیرا به شرایط آکوستیک بودن فضای کار و تجارت شما کمک بسیار زیادی می کند به علاوه آن با استفاده از سقف های کشسان ترنسن پرنت، کشسان چاپی ، لاین نوری با چراغ خطی سیستم هالوژون ها ، انواع لوستر ها، لامپ های ریلی و.... به راحتی نور مناسب محیط خود را تامین کنید . نور یک ضرورت اساسی و مهم بریا هر محیط کار یا هر فضای دیگری می باشد که با استفاده از سیستم های مختلف سقف کاذب کشسان می توانید این مورد اساسی را برای فضای خود به راحتی محیا کنید .
امکان اجرای سیستم های مختلف نوین نور پردازی به روی سقف کشسان 
سیستم های مختلفی برای روشن کردن محیط های مختلف وجود دارد که می توان به لاین نوری یا چراغ خطی ، نور مخفی ها، لایت باکس ، انواع لوستر ، هالوژن ، دیوارهای روشن ، چراغ های ریلی،پنل های مکعبی و ... اشاره کرده امکان اجرای تمام این موارد بر روی سقف کاذب کشسان امکان پذیر می باشد و شما هیچ گونه محدودیتی در استفاده از سیستم های روشنایی ندارید اما باید از قبل جای تمام سیستم های روشنایی رو با کمک مشاوران گروه آبرنگ مشخص کنید
علاوه بر این موارد سیستم های مختلف سقف کشسان ش۹اصیت نور گذر بودن و انعکاس نور و ... را دارا می باشند که به شما کمک می کند تا با استفاده از آهن ها نور و زیبایی محیط خود را تامین نمایید. آن سیستم ها عبارتند از : 
۱)سقف کشسان ترنس پرنت که خاصیت عوبر دهی نور را دارند و حدود ۷۵٪ نور را از خود آلود می دهد و باعث شکستن پرتوهای نور می شود و یک نو یک دست را به پایین انتقال می دهد. و از آن می توان به عنوان یک دیفیوزر استفاده نمود . 
۲)سقف کشسان لاکر یا آینه ای براق : این سیستم سقف های کشسان نیز می تواند کمک شایانی به روشنایی و زیبایی محیط شما کند با استفاده از خاصیت براق و انعکاسی اهم . سقف های کشسان لاکر یا آینه ای به دلیل براق بودن خاصیت آینه ای یا انعکاس را دارن که حدود ۸۰٪ نور محیط را انعکاس می دهد که به زیبایی و خاص بودن محیط شما کمک بسیار زیادی می کند .
۳)سقف کشسان چاپی : سقف های کشسان چاپی علاوه بر تامین نور مورد نیاز محیط شما این امکان را به شما می دهد تا تصاویر دلخواه خود را بر روی آهنگ چاپ کنید و اتاق و فضای مورد نظر خود را به صورت شخصی طراحی و اجرا کنید 
_کاربرد های معماری و طراحی سقف های کشسان 
سقف های کشسان امکان امکان اجرای تمام سبک های طراحی مینی‌مال یا ساده ، کلاسیک ، پانل های معلق و... را به شما می دهد علاوه بر آن به دلیل سرعت بالای اجرا می توانید گزینه ی مناسبی برای بازسازی و نوسازی های محیطی مختلف اعم از اداری ، تجاری ، مسکونی و... باشد.
علاوه بر این موارد به دلیل خاصیت رطوبت و آب بودن سقف های کشسان ،خاصیت آنتی باکتریال بودن، خاصیت آکوستیک، تنوع رنگ بندی و امکان چاپ تصاویر دلخواه شما بر روی آن و.... این امکان را به شما می دهد که در تمام محیط ها و فضاهای مختلف بتوانید از آهن استفاده کنید . سقف های کشسان بدون اینکه چالش یا مشکلی را در محیط پروژه برای شما ایجاد کند می تواند راه حل بسیاری از چالش های طراحی یا دکوراسیون داخلی شما را با کمترین هزینه حل کند.
_یکی دیگر از مزیت های مهم سقف های کشسان تعمیر و نگهداری آسان آن می باشد. 
سقف های کشسان به گونه ای طراحی شده آن تا در حد امکان بدون نیاز به تعمیر و نگهداری باشند .
سقف های کشسان از ۹۰٪ PVC ساخته شده آمد که این مورد باعث می شود تا کاملا در برابر آب و نفوذ بخار آب مقاوم باشد . علاوه بر آن دارای الکتریسیته ساکن نیر می باشند و گرد و غبار و دوده را به خود جذب نمی کنند‌ . سقف کشسان کاملا ویژگی های آنتی باکتریال و ضد قارچ دارند و از رشد و گسترش قارچ ها و باکتری ها جلوگیری می کند . سقف های کاذب کشسان بر خلاف سقف های کاذب سنتی تولید گرد و غبار نمی کند و نیازی به ترمیم و رنک آمیزی مجدد نیز ندارند .
_از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. 
وزن سقف های کشسان در هر متر مربع حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ گرم است . از این باب نیاز به نیروی کار اضافی هزینه های حمل و انتقال سنگین جلوگیری کرد و با کمترین هزینه حمل و کمترین نیروی کار سقف ها و ادوات آن را به محل پروژه ارسال کرد . علاوه بر آهن نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی مثل رنگ آمیزی بتوند کاری و... نیز ندارند. که در طولانی مدت بسیار به صرفه می باشد . امکان اجرای تمام طراحی ها با کمترین هزینه و بیشترین سرعت اجرایی به وسیله سقف های کشسان امکان پذیر می باشد