به وب سایت مجموعه آبرنگ خوش آمدید

اجرای سقف کشسان در سراسر ایران

سقف کشسان بهتر است یا سقف سنتی

سقف کشسان یا سقف سنتی

/images/Upload/Article/IMG_20220705_224336_549_7_5_2022_10_45_PM.jpg

سقف کشسان یا سقف سنتی

کدام سقف بهتر است ؟ 

کشسان یا سقف های سنتی ؟
 

1) سهولت در نصب : اجرای سقف های سنتی نیاز به شاسی کشی و بعد انجام گچ کاری؛بتونه و رنگ آمیزی دارد. اما سقف های کشسان با انجام یک سازه کشی محیطی اجرا می شود و نیازی به رنگ آمیزی و شاسی کشی سنگین ندارد.
2)کم نشدن ارتفاع سقف : برای اجرا سقف های سنتی ما حداقل به فضای ۱۲۰ الی ۱۵ سانتی متری نیاز داریم. برای اجرای سقف کشسان ما حداقل به ۳ سانتی متر فضا نیاز داریم. 
3) اجرای نور پردازی های متفاوت: سقف های کشسان قابلیت اجرای تمام نور پردازی ها را دارد( اجرای نور مخفی، هالوژن، لوستر). از سقف کشسان به عنوان دیفیوزر می توان استفاده نمود .
4)مراقبت آسان و دوام بالا: سقف های کشسان به مدت ۱۰ الی ۱۵ سال دارای گارانتی می باشد و به دلیل اینکه ۹۰ درصد مواد تشکیل دهنده آن مواد Pvc می باشد . نگهداری از آن آسان می باشد و مانند سقف های سنتی تولید کرد و غبار نمی کند و نیازی به رنگ آمیزی مجدد بعد از چند سال ندارد و ترک هم در آن ایجاد نمی شود به علاوه تعمیر و نگهداری سقف های کشسان کم است و به راحتی قابل برداشتن و نصب مجدد می باشد .
5)ویژگی های تزیئنی : سقف های کشسان دارای رنگ های مختلفی می باشد و علاوه بر آن قابلیت چاپ بر روی سقف های کشسان به شما اجازه می دهد که هر طرح و تصویری که مورد علاقه شما می باشد را روی آن اجرا کنید