به وب سایت مجموعه آبرنگ خوش آمدید

اجرای سقف کشسان در سراسر ایران

ده ویژگی سقف کشسان قسمت 2

/images/Upload/Article/2detail_8_21_2022_9_11_PM.webp

سقف کشسان آبرنگ

در مقاله قبلی سعی کردیم 5 ویژگی برتر سقف های کشسان را برای شما کاربران آبرنگ نام ببریم
در این مقاله سعی داریم به 5 مورد بعدی اشاره داشته باشیم
۶)امکان چاپ طرح ها و عکس های مورد نظر و دلخواه شما بر روی سقف های کشسان و رنگ های سقف کاذب کشسان برخلاف سقف های کاذب قدیمی و سنتی ، شما با گزینه های فراوانی از طرح ها طرف هستید که برای تکمیل سقف کاذب پروژه خود میتوانید از آن ها استفاده کنید .
۷)امکان برای تمام طراحی های در سقف کشسان :
شما می توانید سطوح و اشکال مختلفی را با استفاده از سیستم سقف کاذب کشسان در فضای پروژه خود ایجاد کنید .
شما با استفاده از سقف کاذب کشسان می توانید ستون های حجمی یا سقف های کاذب چند سطحی با اشکال صدای متنوعی را ایجاد کنید و سقف کشسان هیچ محدودیتی در طراحی برای شما ایجاد نمی کند .
۸)سرعت بالا برای سقف کشسانی: 
سقف کاذب کشسان به دلیل اینکه در این نوع سیستم سقف کاذب به زیر سازی خاصی نیاز نیست و با استفاده از حاشیه ای و پارچه های سقف کشسان به صورت یک تیکه اجرا می شود به این دلیل از سرعت نصب بالای برخورداری می باشد سقف کاذب کشسان کمک . بسیاری زیادی به پروژه های باز سازی و پروژه های که روند پیش روی آن ها کند بوده است می کند
۹) سقف کشسان کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال می باشد :
مواد تشکیل دهنده ی پارچه های کشسان از جنس PVC می باشد . به همین دلیل در آن مواد مغذی برای رشد باکتری ها و قارچ ها و حشرات وجود ندارد و از رشد آنها و حشرات موذی جلوگیری می کند. علاوه بر این سقف کاذب کشسان به دلیل ضد آب و رطوبت بودن و بافتی که دارد برخلاف سقف های کاذب قدیمی و سنتی تولید گرد و غبار نمی کند. و میاری به رنگ آمیزی مجدد و ترمیم نیز ندارد. علاوه بر این ها پارچن های کشسان همگی قابل باز یافت می باشند.
۱۰)آکوستیک بودن سقف کشسان: 
بابا پارچه های کشسان را میکرو و سوراخ ها پوشانده اند  ،این میکرو سوراخ ها در سقف کشسان باعث می شوند که موج صوتی که از منبع صدا صاتع می شود توسط ان ها جذب شود و تبدیل به انرژی گرمایی می شود . این حالت بخش قابل توجهی از انرژی صوتی گرفته می شود . (اِکو صدا گرفته می شود). این میتواند بسیار جذابی برای سینما ها، سالن ها ورزشی ، سالن اجتماعات، سالن ها و اتاق های کنفراس ، مراکز فرهنگی و ادبی ، کتابخانه ها می باشد که علاوه بر ما کردن مشکل آکوستیک بدون فضا محیط خود را بستر زیا و خاص طراحی کنند .